Kontakt

Przychodnia "Zdrowie"

98-100 Łask,
ul. Warszawska 79, gabinet nr 1.

tel. 43 824 70 08


Nasze filie

NASZE AKTUALNE PROMOCJE

Przy zakupie 6 paczek baterii (36 sztuk) cena za jedną paczkę wynosi jedynie 12 zł ( 2 zł za baterie)

 

Wytestuj aparat

Wytestuj bezpłatnie aparat słuchowy!

Zapraszamy do jednego z naszych gabinetów protetycznych.

Lista adresów w zakładce KONTAKT.

Aparaty słuchowe Łask

Witamy na stronie internetowej firmy OTOMED! Stworzyliśmy dla Ciebie nowoczesną platformę informacyjno-kontaktową, dzięki której możesz w łatwy i przystępny sposób znaleźć interesujące Cię informacje nie tylko na temat naszej firmy, ale również aparatów słuchowych w Łasku.

Serdecznie zapraszamy do gabinetów protetycznych znajdujących się nie tylko w  Łasku, ale również na terenie Łowicza, Łęczycy, Kutna, Konstantynowa Łódzkiego, Brzezin oraz Bełchatowa. Spotkasz się tam z miłymi, dobrze wyszkolonymi specjalistami protetyki słuchu, którzy w profesjonalny sposób pomogą w walce o lepsze słyszenie. 

Z czego wynikają problemy ze słuchem?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób doświadcza problemów ze słuchem. Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego tak się dzieje? Przyczyn jest wiele, a jedną z nich jest wpływ naszego otoczenia na zdrowie naszych uszu. Kłopoty ze słuchem mogą dotknąć każdego, niezależnie od etapu życia. Naszym zadaniem jest zapobieganie tym problemom oraz leczenie ich skutków, gdy już się pojawią. Dlatego, jeżeli zauważysz u siebie problemy ze słuchem, umów się do naszego gabinetu na badanie słuchu w Łasku lub w jednej z naszych pozostałych lokalizacji.

Niedosłuch nie zawsze jest wynikiem zaniedbań ze strony osoby dotkniętej tym schorzeniem. Istnieją różne przyczyny ubytku słuchu, które mogą spowodować konieczność korzystania z aparatów słuchowych wcześniej niż u innych osób. Jednym z głównych powodów pogorszenia słuchu jest niewątpliwie wiek. Proces starzenia się organizmu wpływa na funkcjonowanie wszystkich narządów, w tym również na narząd słuchu.

Innym czynnikiem wpływającym na nasz słuch są negatywne oddziaływania środowiskowe. Hałas, z jakim mamy do czynienia na co dzień, może prowadzić do uszkodzenia struktur wewnątrz ucha. Co więcej, niektóre choroby, takie jak infekcje ucha, mogą prowadzić do pogorszenia słuchu.

więcej o nas >>

 

 Misja firmy OTOMED

Stawiamy sobie za nadrzędny cel przywrócić naszym pacjentom radość z życia w społeczeństwie. Pomagamy osobom niedosłyszącym przejść przez gąszcz zawiłych procedur, związanych z otrzymaniem dofinansowań z Narodowego Funduszu Zdrowia i Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie (PCPR).

Pomagamy osobom niedosłyszącym przejść przez gąszcz zawiłych procedur, związanych z otrzymaniem dofinansowań z Narodowego Funduszu Zdrowia i Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie (PCPR).

Źródłem ciągłego rozwoju oraz sukcesu jest współpraca ze szwajcarskimi liderami na rynku aparatów słuchowych: firmą Berafon - cenioną za rewolucyjne rozwiązanie ChannelFree TM (więcej informacji na ten temat: www.bernafon.pl), oraz światową marką Phonak, znaną z innowacyjnych rozwiązań, np. aparatów wodoodpornych. Ufamy tym firmom dlatego z całym przekonaniem możemy je polecić naszym pacjentom.

Oferta firmy OTOMED

W ofercie firmy Otomed znajdziesz aparaty słuchowe o różnym stopniu zaawansowania, dostępne w postaci modeli zausznych oraz wewnątrzusznych.

  • Aparaty słuchowe zauszne (BTE)

  • Aparaty słuchowe wewnątrzkanałowe (CIC lub ITC)

  • Aparaty słuchowe zauszne RITE (ze słuchawką w uchu)

Wszystkie aparaty słuchowe cechuje przystępna cena "na każdą kieszeń", wysoka jakość wykonania, niewielkie rozmiary oraz dostępność w wielu atrakcyjnych, gustownych wersjach kolorystycznych. Zapraszamy również do odwiedzenia zakładki porady, gdzie można znaleźć przydatne informacje oraz filmiki instruktażowe dla użytkowników aparatów słuchowych, ale również dla osób planujących zakup oraz ich rodzin.

Jeżeli nie jesteś w stanie przyjechać do jednego z naszych gabinetów, a chciałbyś skorzystać z usług naszej firmy, prosimy o kontakt telefoniczny. Protetyk ustali z termin bezpłatnej* wizyty domowej w promieniu 25 km od miast: Łask, Łowicz, Łęczyca, Kutno, Konstantynów Łódzki, Brzeziny, Bełchatów.

Nasi eksperci z przyjemnością pomogą dobrać odpowiedni aparat słuchowy, dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz rodzaju i stopnia niedosłuchu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby umówić się na wizytę i przekonać o zaletach korzystania z aparatów zausznych i wewnątrzusznych. Razem pomożemy Ci odzyskać radość słyszenia i cieszyć się pełnią życia.

 

 

 

 

*wizyta jest bezpłatna jeśli pacjent zdecyduje się na zakup aparatu słuchowego w firmie OTOMED. Jeśli wizyta nie będzie sfinalizowana zakupem wszystkie koszty dojazdów poniesie pacjent.

Aparaty słuchowe Bełchatów | Aparaty słuchowe Brzeziny | Aparaty słuchowe Kutno | Aparaty słuchowe Łęczyca | Aparaty słuchowe Łowicz

©2024 Projektowanie stron internetowych Master-Net | Licznik odwiedzin - 153360 | tel: 43 824 70 08 | e-mail: otomed.pk@gmail.com