Serwis aparatów słuchowych

Aparat słuchowy narażony jest na wiele niepożądanych czynników zagrażających jego działaniu. Wobec tego każdy doświadczony użytkownik zdaje sobie sprawę, jak ważne jest dbanie o to urządzenie. Firma OTOMED posiada w swojej ofercie serwis aparatów słuchowych w Kutnie, Łęczycy, Bełchatowie i Łowiczu, a także wiele akcesoriów pomocnych w codziennym utrzymywaniu go w czystości.

Współczesne aparaty słuchowe są zaawansowanymi urządzeniami, które znacząco poprawiają komfort życia osób z problemami ze słuchem. Aby jednak cieszyć się nienagannym słuchem przez długi czas, niezbędne jest regularne serwisowanie tych urządzeń. Profesjonalny serwis aparatów słuchowych to gwarancja ich długotrwałego i bezawaryjnego działania, a także komfortu noszenia.

Co obejmuje usługa serwisu aparatów słuchowych?

Profesjonalne czyszczenie aparatów słuchowych trwa od 3 do 6 godzin i obejmuje takie czynności jak: czyszczenie wkładki usznej, suszenie, usuwanie zalegającej woskowiny, dezynfekcja promieniami UV. Taki serwis wykonywany jest przy pomocy specjalistycznego sprzętu MedRx Ultra Vac z funkcją puls power oraz D-Dry. Serwis aparatów słuchowych to także naprawa wkładek usznych, wymiana dźwiękowodów, filtrów i rożków, a także akcesoria do czyszczenia.

Dlaczego warto korzystać z profesjonalnego serwisu aparatów słuchowych?

Aparaty słuchowe są delikatnymi urządzeniami, które wymagają odpowiedniej konserwacji i pielęgnacji. Warto zatem korzystać z usług profesjonalnego serwisu aparatów słuchowych w Łęczycy, Kutnie, Bełchatowie czy Łowiczu, który zagwarantuje nie tylko sprawne działanie aparatu, ale także jego długowieczność. Specjaliści z naszego serwisu mają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu są w stanie szybko i skutecznie rozwiązać wszelkie problemy związane z funkcjonowaniem aparatu słuchowego.

Aby aparat słuchowy działał sprawnie i bezawaryjnie, warto regularnie korzystać z usług serwisowych. Zaleca się, aby kontrola techniczna odbywała się co najmniej raz w roku. W przypadku osób starszych lub o większych problemach ze słuchem, wizyty kontrolne mogą być konieczne nawet częściej. Warto pamiętać, że regularne serwisowanie aparatu słuchowego pozwala na wykrycie ewentualnych usterek na wczesnym etapie oraz zapobiega ich pogłębianiu się. Zapraszamy do kontaktu!

  • profesjonalne czyszczenie aparatów słuchowych- trwa od 3 do 6 godzin, obejmuje takie czynności jak: czyszczenie wkładki usznej, suszenie, usuwanie zalegającej woskowiny, dezynfekcja promieniami UV. Wykonywane jest przy pomocy specjalistycznego sprzętu MedRx Ultra Vac z funkcją puls power oraz D-Dry;

                       ultra_vac.jpg         2018-02-13d_dry1.jpg          2018-02-13d_dry.jpg

  • naprawa wkładek usznych;

                                                wkladki.jpg               wkl.jpg

 

  • wymiana dźwiękowodów, filtrów, rożków itp.;

                         oria.jpg         akces.jpg        filtry.jpg

 

  • akcesoria do czyszczenia.

                                                                            czyszczenie.jpg

Aparaty słuchowe Bełchatów | Aparaty słuchowe Brzeziny | Aparaty słuchowe Kutno | Aparaty słuchowe Łęczyca | Aparaty słuchowe Łowicz

©2024 Projektowanie stron internetowych Master-Net | Licznik odwiedzin - 152125 | tel: 43 824 70 08 | e-mail: otomed.pk@gmail.com